Portal LORAK dostarcza profesjonalną platformę – Szukam Inwestora. Jest ona dostępna dla polskich przedsiębiorców oraz inwestorów. Dział „Szukam Inwestora” na portalu inwestycyjnym LORAK powstał z myślą o tych z Państwa, którzy poszukują partnera do biznesu. Platforma LORAK ma na celu zaspokoić potrzeby zarówno przedsiębiorców potrzebujących kapitału w celu rozwoju swojego biznesu, jak i osób posiadających wolne środki finansowe, którzy chcą zainwestować w przemyślany sposób.

Naszą misją jest zaoszczędzenie Państwa nerwów, ryzyka i czasu marnowanego na biurokrację przy tradycyjnych pożyczkach. Opcja „Szukam Inwestora” została przygotowana jako alternatywa opcji instytucjonalnych. Dodatkowych bonusem jest ewentualne pozyskanie partnera w biznesie na wiele lat. Na naszej platformie każdy z użytkowników może określić swoją rolę. Podając się  jako firma, która szuka inwestora lub pożyczkodawcę. Naszym zadaniem jest „sparowanie” pożyczkobiorcy i inwestora.

Szukam inwestora na portalu LORAK – Dlaczego?

LORAK to nie jest tylko narzędzie. Tak, dzięki niemu w sposób jasny i przejrzysty można znaleźć partnera do biznesu bądź inwestora, który pozna się na dobrym pomyśle. Jednak nasz portal to także społeczeństwo, które zbiera się wokół ciekawych pomysłów na biznes. Celem utworzenia serwisu było stworzenie pomostu łączącego inwestorów z przedsiębiorcami. Szukam Inwestora, dostarcza wszystkim zainteresowanym alternatywnym źródłem finansowania możliwość umieszczenia reklamy-ogłoszenia z możliwością szczegółowego opisania projektu.

Inwestorzy poszukujący możliwości inwestycji dostają dostęp do bazy ogłoszeń umieszczanych przez dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa. Czyli start-up’y z innowacyjnym pomysłami oraz stabilne firmy działające na polskim rynku od dłuższego czasu. Tworząc sieć powiązań, pomiędzy światem biznesu, a osobami z kapitałem inwestycyjnym, sprawimy, że poszukiwanie inwestora dla innowacyjnego i klarownego pomysłu na biznes stanie się bardzo łatwe.

W „Szukam Inwestora”, wszyscy zainteresowani alternatywnym źródłem finansowania, mogą umieścić ogłoszenie. Jeśli jesteś taka osobą – zachęcamy do skorzystania z naszego narzędzia social lending-u. Opisz swoją potrzebę, warunki jakie oferujesz, kwotę jakiej potrzebujesz, a przy naszej pomocy inwestor, którego szukasz sam Cię znajdzie! Zobacz także czym są Pożyczki Społecznościowe, może w taki sposób pozyskasz finanse dla swojej inwestycji.